jaunumi

Dalība akcijā “Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu”

Mūsu skolas Ekoskolas pulciņa dalībnieki kopā ar pedagogiem 9.maijā skolas Zaļās klases teritorijā sēja saulespuķu sēklas tā iesaistoties Latvijas Pilsoniskās alianses un Eiropas Kustības Latvijā organizētajā akcijā “Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu.  Skolēni aktīvi iesaistījās šajā darbā un bija milzīgs gandarījums par paveikto un pārliecība, ka saulespuķu ziedēšana mūsu skolas Zaļo klasi padarīs vēl krāšņāku.

Akcijas mērķis ir paust atbalstu Ukrainas tautai, Ukrainas atjaunošanai un integrācijai Eiropas Savienībā. 

Rūpes par stādiem un iespēja sekot līdz saulespuķes asna dīgšanai var sniegt mierinājumu, kā arī ticību, ka puķes uzziedēs pasaulē, kurā karš jau būs beidzies un mēs piedalīsimies Ukrainas atjaunošanas darbos.

Saulespuķu lauki ir viens no Ukrainas simboliem, tāpēc pēdējo mēnešu laikā saulespuķes cilvēkiem dažādās pasaules malās ir kļuvušas par vienu no Ukrainas brīvības un solidaritātes atbalsta zīmēm.